کارتون پرنس رویاها Leap Ballerina 2017

کارتون پرنس رویاها

بازدیدها: 52

همواره در کتاب، فیلم و کلیپ‌های انگیزشی می‌شنویم که به دنبال رؤیاهایتان باشید. داستان کارتون پرنس رویاها نیز از همین مقوله است.از این دست داستان ها از گذشته تا حال با سبک ها و روشهای مختلف بسیار وجود دارد.تعدادی از این داستان ها را خوانده ایم و یا از دیگران شنیده ایم و یا حتی در دوستان یا آشنایان به وضوح دیده ایم.

پس چرا به دنبال رؤیاهایمان نیستیم؟

شاید یک دلیلش این است که چگالی افکار منفی در ما بیشتر از افکار مثبت است. ویا سدهای فکری و ذهنی زیادی داریم .در خیلی جاها می‌شنویم که می گویند افکار منفی را کنار بگذاریم و به افکار مثبت بپردازیم و از این مدل حرف‌ها. البته به نظر من افکار منفی و مثبت در کنار هم‌معنی دارند. تا سرپایینی نباشد سربالایی معنی نمی‌دهد تا یأس و ناامیدی نباشد، امید معنی نمی‌دهد.

شاید باید اجازه بدیم این افکار هرکدام در جای خودش وجود داشته باشد.

با آنها نجنگیم یا سرکوبشان نکنیم. بجای آن سعی کنیم به نظاره آن بپردازیم. حالا کاری که نباید انجام دهیم و یااینکه در آن حالت نباشیم، سکون است. شما می‌توانید افکار منفی داشته باشید ولی فقط در آن نمانید، حرکت کنید هدفی را در نظر بگیرید و برای رسیدن به آن با هر ذهنیتی که دارید، سماجت و پشتکار داشته باشید . بعضی وقت‌ها اصلاً فکر نکنید یا اگر هم می‌کنید به آن توجه نکنید فقط حرکت کنید. به نتیجه فکر نکنید یا به آن اهمیت ندهید.

بذاریم افکار و ذهنیت‌ها بیایند و بروند.

در هر حالتی فقط به‌طرف هدفتان حرکت کنید. به نقل از ری کراک رئیس کمپانی مک‌دونالدز بزرگ‌ترین رستوران زنجیره‌ای جهان، تنها عامل موفقیت و رسیدن به آرزوها سماجت است.

در کارتون پرنس رویاها نیز با وجود نا امیدیها افکار منفی و مشکلات و فقط با حرکت وسماجت در جهت رسیدن به ارزو و رویای خودش موفق شد.

https://www.aparat.com/digikoodakaneh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *